Projdi stezku

Vítám všechny uživatele vyjímečné aplikace Peakpoint na stránkách KČT, odbor Hodslavice a děkujeme vám za podporu našeho Turistického pochodu Palackého stezka. Věřím, že naprostá většina z nás, Peakpoinťáků, se různých výzvev účastní hlavně pro jejich motivaci k pohybu v přírodě a sounáležitosti k určité skupině lidí vyznávající podobné hodnoty života.Tak jako mnoho dalších obdobných organizací nemáme dostatek finančních prostředků abychom odměnili účastníky naší výzvy  Projdi stezku věcnými dary. Proto jako poděkování za podporu vám zašleme e-mailem účastnický list s logem peakpointu a pak záleží jen na vás jestli si jej na památku vytisknete, nebo v digitální podobě uložíte do svých vzpomínkových záznamů.. Stačí, když v sobotu 22.5.2021 se  v době od 7.00 do 9.00 hod zaregistrujete  v Hodslavicích za restaurací Na Fojtství. Do registračního lístku, do horního rohu vyznačíte, logo peakpointu ( P ) a na zadní stranu lístku uvedete svou e-mailovou adresu pro zaslání účastnického listu a vydáte se na trasu pochodu sbírat peakpointy. Určitě vás na trase potěší naše tradiční ležení v sedle pod Krátkou, kde využijete možnost se občerstvit. K dispozici bude známá lesní škračenica, lesní palačinky, špekáčky, pivo Bernard aj. Jen pak nezapomeňte, že jste jste účastníky výzvy a další peakpointy máte před sebou.

O tom, že trasa pochodu je nejen pro peakpoinťáka atraktivní, svědčí i množstí peakpointů, které na této trase leží a mnozí z vás je důvěrně znáte. Pro pořádek - ani jeden z nich jsme nenavrhovali my, jen jsme je drze využili. Do výzvy jsme vybrali deset těch, které jsou přímo na dané trase. Zdatnější turisté jich však mohou během dne získat více. 

Trasa se startem cílem a vrcholy je zde: mapy.cz/s/gazekonefu

nebo zde:

Další peak vrcholy v blízkosti si zajisté zjistí zdatný peakpoinťák sám....

 

Tak teda v sobotu 22.5. 2021 na " startovní čáře "!

 

Za hodslavské turisty

Lešek

 

Pro ty, kteří zdejší stránku navštívili z pouhé zvědavosti a aplikaci Peakpoint dosud neznají, dávám na vědomí, že se jedná o jednu z nejlepších aplikací svého druhu, která nejednoho vyznavače pohybu v přírodě donutí podobně jako mě k nečekaným turistickým výkonům a určitě stojí nejen za povšimnutí. Pro váhající přidávám odkaz k nahlédnutí: peakpointapp.com/